Msza dziękczynna i pożegnanie księdza Jana 20.08.2017

Msza dziękczynna i pożegnanie księdza Jana 20.08.2017

W dniu 20.08.2017 ks. Jan Gwiżdż zakończył  posługę duszpasterską  w Polskiej Misji Katolickiej w Kassel w charakterze Wikariusza  z racji tego, że został mianowany jako Proboszcz do Polskiej Misji Katolickiej w Marburgu.
 W naszej parafii był z nami przez dwa i pół roku  zaskarbiając sobie w tym czasie  sympatię parafian.
Ksiądz Proboszcz Julian Marecik, ks.Piotr Gwiżdż  jak i  również przedstawiciele  parafii w ciepłych słowach pożegnali księdza Jana  dziękując za czas posługi i  wyrażając nadzieję, że będzie On częstym gościem w naszej parafii. Były kwiaty i łzy wzruszenia.

                                                                                                            Aniela Kuźma

 

Pragniemy wszyscy serdecznie podziękować za wspólny czas modlitewny oraz ciągłą pomoc w każdej potrzebie, a w nowym miejscu już jako Proboszczowi PMK w Marburgu, życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej. W naszych sercach pozostanie ksiądz zawsze pełnym radości i pogody ducha kapłanem.

 

Wrzesień 01, 2017 in Aktualności

Comments are closed.