Polska Misja Katolicka
Polska Misja Katolicka

Ogłoszenia parafialne

Intencje Mszalne – Listopad 2018
 

Czwartek, 01.11.2018, Wszystkich Świętych, Kościół św. Teresy

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św. za zmarłych Wiktoria i Stanisław Zając.

 

Pierwszy Piątek Miesiąca i Dzień Zaduszny, 02.11.2018, Kościół MB Fatimskiej

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św., Dantis.

 

Sobota, 03.11.2018, Kościół w Bad Hersfeld

godz. 15.45 Msza św. za  zmarłego Jan, zmarłych z RodzinyDudziczów, Litwinowy i Wężyk.

                    /Chrzest święty/

 

Niedziela, 04.11.2018, Trzydziesta pierwsza Niedziela Zwykła

godz.   8.15 Msza św. za zmarłych Jan, Agnieszka, Bronisław, Irena i za zmarłych z obu stron,

                    za dusze w czyśćcu cierpiące i w pewnej intencji

godz. 11.15 Msza św. w int. Miłosza – z ok. 30 rocz. urodzin – o Boże Błogosławieństwo i

                    z podziękowaniem za otrzymane łaski.

godz. 12.15 Kurs Przedmałżeński

godz. 14.30 Msza św. we Fritzlar, za zmarłych Antoni i Stefania Radłowscy oraz zmarłych

                    z rodzin Radłowskich i Synorackich

godz. 17.00 Msza św. w  Calden – Ehrsten, o Boże Błogosławieństwo z ok. urodzin z podz.

                    za łaski i z prośbą o dalsze.

 

Środa, 07.11.2018, Kościół św. Teresy

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św. za zmarłych z rodziny Radomskich i Bidas.

 

Niedziela, 11.11.2018, Trzydziesta druga Niedziela Zwykła

godz.   8.15 Msza św. za zmarłych Alfreda (ona), Małgozata, Franciszek, Sonia, Damian, Jadwiga,

                    za zmarłych z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące i w pewnej intencji

godz. 11.15 Msza św., za poległych w obronie ojczyzny oraz jako podziękowanie Panu Bogu

                    za odzyskanie niepodległosci

godz. 12.15 Kurs Przedmałżeński

godz. 14.30 Msza św. w Hessisch Lichtenau, Dantis

godz. 17.00 Msza św. w Calden – Ehrsten, za zmarłego Jürgen Theune i o zdrowie dla Marianny.

 

Środa, 14.11.2018, Kościół św. Teresy

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św. za zmarłąych Maria i Karola Kott oraz za zmarłych z pokrewieństwa

                    Hirsch i Kott.

 

Sobota, 17.11.2018, Kościół w Bad Hersfeld

godz. 15.45 Msza św. za zmarłych z rodziny Michalczyków, Szawłowskich oraz

                    za wszystkich krewnych i znajomych.

 

Niedziela, 18.11.2018, Trzydziesta trzecia Niedziela Zwykła

godz.   8.15 Msza św., za Maria Rejszel, Bronisława Oszmiana, Eugieniusz Oszmiana, Emilia

                    i Ignacy Tomczak oraz za wszystkich z pokrewieństwa

godz. 11.15 Msza św., o Boże Błogosławieństwo dla Chóru PMK

godz. 12.15 Kurs Przedmałżeński

godz. 17.00 Msza św. w Calden – Ehrsten, o Boże Błogosławieństwo dla Kacperka i

                    opiekę Matki Bożej z ok. roczku.

 

Środa, 21.11.2018, Kościół św. Teresy

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św. za zmarłego Romuald – 7. rocz. śm. i zmarłych z rodziny Labuda.

 

Niedziela, 25.11.2018, Trzydziesta czwarta Niedziela Zwykła

godz.   8.15 Msza św., Dantis

godz. 11.15 Msza św., Dantis

godz. 17.00 Msza św., Calden – Ehrsten, za zmarłych rodziców, braci, Kamila

                    i wszystkich zmarłych z rodziny.


Środa, 28.11.2018, Kościół św. Teresy

godz. 17.00 Spowiedź św., Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 18.00 Msza św. za zmarłych Tomasz i Katarzyna Gwozdowski, za zmarłych Anna

                    i Józef Filusz i za zmarłego Franciszek Tomaszewski.