25.06.2017 – Odpust Parafialny ku czci św. Brata Alberta /Pożegnanie proboszcza Juliana Marecik

25.06.2017 – Odpust Parafialny ku czci św. Brata Alberta /Pożegnanie proboszcza Juliana Marecik

Dnia 25.06.2017r. w naszej parafii będziemy poraz kolejny przeżywać odpust ku czci naszego patrona św. Brata Alberta. Msza odpustowa w tym roku będzie miała szczególny akcent – będziemy żegnali naszego proboszcza, który przez 26 lat duszpasterzował w naszej parafialnej wspólnocie.Albert

Sw. Jan Paweł II kiedyś powiedział tak: " Kapłan jest człowiekiem żyjącym samotnie po to, aby inni nie byli samotni."

Pod tym akcentem z całego serca dziękuejmy Tobie księże proboszczu za budowanie naszej wspólnoty i prowadzenie jej właściwą drogą przez 26 lat. Wiele pracy, serca i zdrowia włożyłeś, aby nasza Swiątynia i jej otoczenie były coraz piękniejsze. Zyczymy na dalszej drodze życia przede wszystkim zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

 

ks Julian

Czerwiec 13, 2017 in Aktualności

Comments are closed.